Markalar

 

Kingdy Technology Inc

Tayvan endüstriyel bilgisayar üreticisi bir uzman. Biz sadece IPC üretimi konusunda uzmanlaşmakla kalmıyor, aynı zamanda muhafaza tasarımı ve teknoloji çizimine de adadık.

Kingdy’nin ana şirketi Hong Jue International Co, Ltd,  Ana şirketin avantajları ile Kingdy, zarif ve kenar tasarımları, sağlam konstrüksiyonu, güçlü performansı ve esnek montaj seçenekleri ile çeşitli endüstriyel panel bilgisayar ve monitörler üretmektedir. Farklı ihtiyaçlara göre, müşterilerin ürünleri gereksinimlerini karşılayacak şekilde planlamasına veya tasarlamasına yardımcı olabiliriz. LCD boyutu, dokunmatik ekran işlevi, kasa tasarımı ve diğer isteğe bağlı işlevler olsun, uygulamalarınıza göre seçim yapabilirsiniz. Kingdy ile işbirliği yaparak yenilikçi ve profesyonel çözümler elde edebilirsiniz.

 

Markamız, dünyada sahip olduğumuz yerin ifadesidir. İmajımızın ve prestijimizin vücut 

bulmuş halidir. Vizyonumuz, misyonumuz ve değerlerimiz görsel ve sözlü marka kimliğimiz yoluyla aktararak bizimle iletişim kuran herkese tutarlı bir mesaj verir ve her iletişimde bu mesajı daha da güçlendirir.

İş süreçlerine kaliteli otomasyon çözümleri sunarak, işletmelerin daha verimli olmalarına yardımcı oluruz. Müşterilerimizin ister daha akıllıca, ister daha hızlı ve daha verimli çalışmalarına yardımcı olalım, otomasyon ve tanımlama teknolojilerimiz onlara yatırımlarının tam karşılığını verir.

Bizi çok-teknolojili otomatik tanımlama sektöründe küresel uzman haline getiren, yenilikçi ürünlerimizle birlikte, işte bu müşteri odaklı, samimi, erişilebilir ve doğruluktan taviz vermeyen duruşumuzdur. Dostça güvenebileceğiniz uzmanlar.

RuggON Daima Dayanıklı

Yıllarca sağlamlaştırılmış mobil çözüm uzmanlığına sahip RuggON, zorlu ortamlarda verimliliği artırmaya çalışır. Özel mühendislik ekibimiz, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için olağanüstü değer ve kalitede cihazlar sunmak için görevlendirilmiştir, en etkili ve yine de etkili uygulama odaklı ve özel çözümler sunmak için her benzersiz endüstrideki farklı talepleri anlamaya istekliyiz. RuggON’da, müşteri memnuniyetini sağlamak için daha yüksek standartları ele almaya kararlıyız. Yarının talebini karşılamak için bugün sonsuz olanaklar sunmaktan gurur duyuyoruz.

 

TDS Touch, ulaşım, perakende, POS, kiosklar, dijital tabela, eğitim vb. İçin çözümler tasarlayan bir üretim şirketidir. Müşterilerin pratik sorunları çözmelerine yardımcı olmak için esnek çözümler sunuyoruz.

Dokunmatik Open Frame Ekranlar

                                            Masaüstü Dokunmatik Ekranlar  All in one PC ler

                                            Big size Touch Screen Signage

 

IEI Integration Corp., endüstriyel bir lider bilgisayar sağlayıcısı olarak işi kurar ve yapay zeka ve ağ kenarı bilgisayar kullanımına yönelir. IEI ürünleri fabrika otomasyonu, bilgisayar telefon entegrasyonu, ağ cihazları, güvenlik, sistemler gibi bilgisayar tabanlı uygulamalarda ve AI, IoT (Nesnelerin İnterneti), ulusal savunma, polis idaresi, ulaşım, iletişim baz istasyonları ve Medikal enstrümanlar. IEI, marka ürünlerini tanıtmaya devam ederken,           eksiksiz ve profesyonel hizmetler sunmak için ODM dikey pazarlarına hizmet ermektedir.

 

 

Teguar, en gelişmiş endüstriyel ve tıbbi bilgisayar çözümleri sağlayıcısıdır. Teguar Computers, kitlesel pazarlara egemen olan değirmen tüketici bilgisayarları için değil. Endüstriyel ve tıbbi bilgisayarlarımız, en zorlu ortamlarda / uygulamalarda güvenilir performans sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.