Kurumsal

15 yıldır sektörel deneyimini 2018 de şirketleşme süreci ile devam ettiren Optimax Otomasyon Endüstriyel PC, Rugged Tablet PC, Barkod okuyucular, Barkod Yazıcı ürünler,  Lazer markalama, El Terminalleri, Andon TV, Kiosk ve Videowall  gibi konularda distribütörlük anlaşmaları ile sizlere destek sağlamaya devam ediyor.

 

 

 

Vizyonumuz

Sektöründe güncel teknolojileri kullanan, iyi eğitimli ve modern dünya görüşüne sahip, çağdaş çalışanları ve yönetimi ile dünya pazarında aranan, güvenilen örnek bir DÜNYA FİRMASI olmak.

Misyonumuz

Her zaman teknolojiyi takip ederek, efektif çözümler üreten ve kendisini sürekli geliştirerek, aranılan bir firma olmak.

Değişim ve İnovasyon

Firmamız yaklaşık 15 yıllık bilgi birikimini siz değerli iş partnerlerimiz için kullanmak, değişim ve gelişime katkı sağlamak amacıyla görüntü işleme, barkod okuma, Laser Markalama ve El Terminalleri konusunda Datalogic, ve Newlan,  Endüstriyel PC konusunda yüksek kalitede ürünler üreten Kingdy , iei ve Teguar, Endüstriyel rugged Barkod okuyucu Tablet PC konusunda Ruggon ve  Senter markaları ile çözüm sunmaktadır.

Optimum fiyat, Maximum Verimlilik

Sunduğumuz çözümlerle zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayın. Bu nedenle işletme olarak olmazsa olmazlarımızdan bir tanesi değişmeyen tek şeye değişime kucak açmak ve teknoloji ile bütünleşerek pazardaki konumumuzu her geçen gün bir adım öteye taşımak. Bunu biz sizler adına yapıyor ve kendi alanımızdaki gelişmeleri yakınen takip ederek sizlere çözüm sunmaya devam ediyoruz.

Neden Optimax Otomasyon

Çünkü Optimax Otomasyon müşteri memnuniyetini ilke ediniyor ve onların gelişiminin kendisini de geliştireceğine inanıyor. Hedefleriniz hedeflerimizdir. Sizin başarınız en az sizler kadar mutluluk duyuyoruz. Birlikte sağlam adımlarla güzel yarınlara…